#

Звіт Олега Левицького з Чемпіоната Світу 2018, Італія.

В першу чергу, хочу подякувати нашим спонсорам: Zemex, FeederSport, Brain, IbisFishing, Metsui, FahrenheitUa, GStream. Компаніям без яких збірна не змогла б відстоювати честь України.

10 місце серед 29 команд... Кожен сам для себе зробить висновки - достойно це чи ні! Ми старались!!!
Дякую усій команді, спортсменам, тренерам, координаторам, операторам. Без Вашої допомоги не було б і цього! Дякую Українцям за те що вболівали та переживали за нас.

Почнем тренування.
З першого дня ми почали перевіряти декілька видів кормів. Клював дрібний підлящ грам 180-200 по 8 шт за три години, не густо....))) На попередньому турнірі такого не було. Будемо з ним розбиратися.

Наступні тренування були направлені на визначення дистанції, живих компонентів, насадки і темпу.
З третього тренуваня ми підібрали прикормку яка працювала тільки по великому лящу. Є ще два дні щоб її закріпити.
На тренуванні, підлящ був не дуже активний, ним не могли переловити великих лящів які клювали. Цілий день ловлі підляща перекривали два - три ляща, які досить непогано в нас клювали.

Перевіряючи дистанції, ми визначили робочу відстань по лящу - це 50 - 65 м, шукали тверде дно, та додаткову дистанцію 40 - 45 м. Протилежний берег був для ловлі швидкої риби на старті або для переходу, коли робочі точки відпочивають. З такою стратегією вирішуємо іти в тур.

Тур 1, Е7.
Зправа Стів Рінгер зліва спортсмен з
Іспанії.
Стартовий закорм по 5 кормушок пуля фідерспорт Р3. Тут як ніколи грала точність забросу і дуже тихий захід у воду. Пробки з кастера і з зерен коноплі.
Починаю з протилежного берега, 20 хв без результату. Стів в хорошому темпі ловить підляща з 40-45 м. Перехожу на 60 м, робоча дистанція, ловлю підляща 300 грам. Точка жива, є рух потяжки, міняю комбінації насадки і вже ще один лящ десь на 1700 потрапляє у садок. Потім година мовчання... Риба відійшла, перехожу на 40 м, там мікро підлящ, пару забросів, іду в берег. З 16 м ловлю дрібного підляща, карася і знову тиша. Робоча дистанція вже відпочила, приходить команда утоньшатись. Кладу поводок 0.08 гачок 14 від fudo дві маленькі піночки. Я не повірив своїм очам, покльовка "віддай фідер" і на гачку сильна риба. Розумію що дуже тонкий гачок... Обережно доводжу до підсака і оп... Риба моя!)))
По цьому дню зірки склались як треба, програма мініму і я п'ятий. В команді ми шості. Завтра новий день і нові результати.

Тур 2, В4.
Жеребкування для нашої збірної в цей день було не дуже.... Але здаватись ні хто не думав, це не для нас.
Зробили деякі поправки і в бій.
По тактиці залишили все як було, вона спрацювала в перший день.
Зі старту на робочіх дистаціях став маленький судачок, тут його ну просто багато!!!
На другій годині ловлю підлящика, все повторюється як в перший день. Зараз буде лящ. Но він так і не приплив... Міняю дистанції, поводки насадки і ще один підлящ у садку. Знову довга пауза, це провал, мене спасе тільки бонус. Заброс під протилежний берез, 5 хв і легка потяжка, є щось велике. Час тягнувся дуже довго! Поводок 0.08 з малим гачком а на тій стороні дуже важка риба, рятує від сходу скрутка (Feeder Sport - Elastic Feeder Rigs 14 cm) Риба вже близько, змучена... Ви не повірете, за всі дні пероведені тут ні одного зацепу, ні в кого!!! Чого в мене? Чого у відповідальний момент? Я її навіть не бачив... Мертвий зацеп... За мною зібралось багато людей, які зітхнули з полегшенням коли риба зійшла... В мене нема слів!!! Більше риби я не бачив... В чому причила лишається тільки гадати!

Нажаль в другий день, ми виступили гірше ніж в перший. Тепер буде для мене довго мозговий штурм: чого і як!!!

Ще раз хочу подякувати нашому спонсору Feeder Sport за фінансову допомогу, за забезпечення команди якісними годівницями та монтажами. Компанію Фаренгейт за зручну форму. Компанію GStream за фінансову допомогу. Компанію Ibis - Brain за фінансову допомогу. Компанію Zemex за фінансову допомогу.

З повагою Ваш Олег Левицький.